Категории

Informācija

Clippasafe кенгурусумка, 3 krāsas

CLI 60

Clippasafe (Lielbritānija)

Новый товар

Есть в магазине!

29,99 € В том числе НДС

-25%

Перед 39,99 €

0 kg

Uzdot jautājumu par preci

Описание

Krāsas: black, grey, oatmeal

60 Clippasafe Ķengursoma, dažādas krāsas, mazuļiem no 3.5kg-9kg. Moderna ķengursoma ar praktiskām detaļām, viegla, mīksta materiāla, patīkama un komfortabla kā mazulim, tā vecākiem. Lietojama mazulim esot ar seju pret jums vai kustības virzienā. Platas, polsterētas siksnas un jostasvietas atbalsts izlīdzina svaru pa visu ķermeni. Polsterēti galvas un muguras atbalsti mazulim rada drošību mazuļa galvai, pleciem un mugurai. Regulējamas siksnas. Noņemamais siekalu priekšautiņš saglabās jūsu drēbes tīras. SVARĪGI: Mazulim pašam jāspēj noturēt galviņa, pirms liekas mazuli ķengursomā ar skatu kustības virzienā. Atbilst EN 13209-2:2015. Iepak.sānu lodziņā redzama ķengursomas krāsa. Saglabājiet iepakojumu turpmākai uzziņai. Ražots Ķīnā pēc Clippasafe standartiem.

ĶENGURSOMA, CLIPPASAFE 60

 

SVARĪGI – LŪDZU, IZLASIET PIRMS LIETOŠANAS UN SAGLABĀJIET TURPMĀKAI UZZIŅAI.

 

Paldies, ka izvēlējāties šo ķengursomu, kas ir perfekts veids kā būs abiem ar mazuli cieši kopā, kamēr izpētiet pasauli vai iepērkaties. Šī ķengursoma paredzēta mazuļiem no 3.5kg-9kg.

MONTĀŽA – BEZ MAZUĻA

Pirms lietojas pirmoreiz šo ķengursomu, izmēģiniet to bez mazuļa, vai tā patiešām būs komfortabla un droša. Ja vajadzīgs, prasiet palīdzību draugam vai partnerim.

  1. Pārlieciet pāri galvai plecu jostas (1) un savienojiet klipšus (2) katrā sānā. Vienmērīgi pielāgojiet plecu siksnu garumu un nocentrējiet to krustošanās punktu (3).
  2. Aplieciet muguras jostu (4) ap vidukli un savienojiet sānos sprādzes (5). Pielāgojiet vidukļa jostas garumu tā, lai vidukļa josta uz muguras būtu centrā.
  3. SVARĪGAS KOREKCIJAS

Pirms mazuļa ievietošanas ķengursomā svarīgi, lai jūs pielāgotu klipšus „touch-and-close” (6) virs kāju caurumiem abās pusēs mazākajā izmērā, taču, lai mazulim būtu ērti. Pārliecinieties, ka vismaz 50% no katras „touch-and-close” jostas pārklājas. Kad šis ir izdarīts, nostipriniet sānu (7) sprādzes drošībai.

KĀ IELIKT JAUNDZIMUŠO

  1. Sēžot atbrīvojiet atzveltnes sprādzes (8) abās pusēs.
  2. Pieturiet mazuļa galviņu, novietojiet mazuli ar seju pret jums un lieciet atvērtajā ķengursomā. Uzmanīgi ievietojiet mazuļa kājas ķengursomas caurumos, kuri paredzēti mazuļa kājiņām un rokas virs „touch-and-close” regulēšanas klipšiem.
  3. Savienojiet muguras balsta klipšus (8) un noregulējiet lences, lai mazuļa galva justos ērti.

Svarīgi – Jūsu un Jūsu bērna komfortam mēs rekomendējam, ka ķengursomai jābūt noregulētai tādā augstumā, ka Jūs varat noskūpstīt mazuļa galviņu.

VECĀKU BĒRNU IELIKŠANA ĶENGURSOMĀ

4-6 m vecus mazuļus, kad tie paši jau patstāvīgi var noturēt savu galviņu, ķengursomā var likt ar skatu kustības virzienā. Nolokiet galvas balstu.

IZŅEMT BĒRNU UN NOŅEMT ĶENGURSOMU

Pieturot mazuļa galviņu, atbrīvojiet klipšus (8) avās pusēs un izņemiet mazuli. Kad izņemsiet mazuli, Jūs varēsiet attaisīt plecu un vidukļa jostas un pārcelt tās pāri galvai.

DROŠĪBAS PIEZĪMES

Ķengursomu drīkst lietot tikai pieaugušie.

BRĪDINĀJUMS – pārliecinieties, ka bērns ir pareizi piesprādzēts un jostas ir droši nostiprinātas, sekojot instrukcijām.

BRĪDINĀJUMS – Jūsu balanss var mainīties pārvietošanās un mazuļa dēļ.

BRĪDINĀJUMS – esiet piesardzīgi, kad lokaties vai noliecaties uz priekšu.

BRĪDINĀJUMS – ķengursoma NAV paredzēta sporta nodarbībām.

BRĪDINĀJUMS – vienmēr pārliecinieties vai mazuļa elpošana nav apgrūtināta jostu, jūsu apģērba vai siekalu priekšauta dēļ. Ja nepieciešams, noņemiet to.

Regulāri pārbaudiet, vai nav radies nodilums vai citi bojājumi. Nelietojiet, ja ķengursoma bojāta.

Regulāri pārbaudiet jostu drošumu, savienojuma vietas, klipšus pēc ķengursomas mazgāšanas vai tīrīšanas.

Nepievienojiet ķengursomai nekādus  aksesuārus.

Nelietojiet ķengursomu, ja Jums ir muguras problēmas vai, ja parādās sāpes vai diskomforts.

Nelieciet mazuli ķengursomā, kad pārvietojaties ar auto – vienmēr izmantojiet apstiprinātu autokrēsliņu.

Nekad neapgulieties vai neguliet, kad mazulis ir ķengursomā.

APKOPE UN TĪRĪŠANA

Skatiet birku ķengursomas iekšienē ar mazgāšanas norādījumiem.

Detaļas ir pieejamas pie Clippasafe Careline.